Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB

KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB

Cena:

2 878 Kč

Koupit za 2 878 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB: KLOE034 KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ Programovatelná klávesnice FEC POS v černém provedení s USB rozhraním je opatřena 111 klávesami. Má interní paměť, která umožňuje uložení sekvencí ve velikosti až 2 KB. Každé klávese tak můžete přiřadit 18 znaků. Klávesnice s možností vestavěné čtečky čárových kódů nebo magnetických karet je dodávána se softwarovou utilitou pro nastavení a uložení klávesových sekvencí do paměti klávesnice. Rovněž je dodávána s průhlednými kryty na klávesy, pod které můžete vložit textové popisky nebo obrázky. Při nákupu lze zvolit mezi světle šedou a černou barvou klávesnice. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB - popis

nahoru

KLOE034 KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ Programovatelná klávesnice FEC POS v černém provedení s USB rozhraním je opatřena 111 klávesami. Má interní paměť, která umožňuje uložení sekvencí ve velikosti až 2 KB. Každé klávese tak můžete přiřadit 18 znaků. Klávesnice s možností vestavěné čtečky čárových kódů nebo magnetických karet je dodávána se softwarovou utilitou pro nastavení a uložení klávesových sekvencí do paměti klávesnice. Rovněž je dodávána s průhlednými kryty na klávesy, pod které můžete vložit textové popisky nebo obrázky. Při nákupu lze zvolit mezi světle šedou a černou barvou klávesnice.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Přelepky na klávesnici, Numerické klávesnice, Podložky pod myš.

Nejlevnější KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB akční ceny - Levné KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB stojí 2 878 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

KLÁVESNICE FEC POS 111 KLÁVES, USB, ČERNÁ - PKB-111-UB najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;