Logitech G11 CZ, USB

Cena produktu Logitech G11 CZ, USB není známa.

 

Popis produktu Logitech G11 CZ, USB: S klávesnicí Logitech® G11 můžete zůstat v čele hry bez přerušení. Osvětlené znaky na každé klávese vám pomohou hrát po celou noc – jsou naprosto bezvadné pro špičkové jízdy nebo nekonečné hry na ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Logitech G11 CZ, USB - popis

nahoru

S klávesnicí Logitech® G11 můžete zůstat v čele hry bez přerušení. Osvětlené znaky na každé klávese vám pomohou hrát po celou noc – jsou naprosto bezvadné pro špičkové jízdy nebo nekonečné hry na obranu vlajky. Snadné naprogramování kterékoliv z G-kláves umožní okamžité provedení užitečných funkcí, dodaný software Profiler slouží k vytvoření nových maker, aniž by bylo nutné opustit hru. K vypnutí klávesy s logem Windows® můžete právě použít přepínač režimu hry, tak nikdy nebudete vráceni na plochu počítače. Obsahuje dva porty s rozhraním full-speed USB pro náhlavní soupravu nebo myš, kanály pro vedení kabelů a klávesy pro ovládání médií. Pro systémy Windows® XP a Vista.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech G11 CZ, USB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Sety klávesnic a myší, Přelepky na klávesnici, Numerické klávesnice.

Nejlevnější Logitech G11 CZ, USB akční ceny - Levné Logitech G11 CZ, USB

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Logitech G11 CZ, USB stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Logitech G11 CZ, USB najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.