Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM

Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM

Cena produktu Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/U... není známa.

 

Popis produktu Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM: Posuvník zvětšení/zmenšení, který je součástí některých nejnovějších klávesnic společnosti Microsoft, umožňuje snadno zvětšovat obrázky, text a webové stránky pro podrobnější prohlížení. Jeho použ... > více informací


Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM - popis

nahoru

Posuvník zvětšení/zmenšení, který je součástí některých nejnovějších klávesnic společnosti Microsoft, umožňuje snadno zvětšovat obrázky, text a webové stránky pro podrobnější prohlížení. Jeho používání je velmi intuitivní. Pro zvětšení či zmenšení stačí pouze posunout páčku na klávesnici, aniž by vaše ruka musela klávesnici opustit. Pět programovatelných kláves My Favorites se nastavuje stejně snadno jako stanice na autorádiu – jednoduše otevřete požadovanou webovou stránku nebo soubor a stiskněte a podržte jednu z programovatelných kláves.

Výrobce Microsoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Redukce, přepínače klávesnice, Sety klávesnic a myší, Podložky pod myš.

Nejlevnější Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM akční ceny - Levné Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Microsoft Digital Media Kybrd 1.0a Win32 PS2/USB SK, OEM najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.