SAITEK Cyborg Keyboard

Cena produktu SAITEK Cyborg Keyboard není známa.

 

Popis produktu SAITEK Cyborg Keyboard: Dalším výrobcem, který rozšiřuje svoji nabídku o klávesnice se zvláštním zaměřením na hráče, je firma Saitek. Nyní se do naší nabídky dostává dlouho dopředu avizovaná sci-fi klávesnice Cyborg Keyb... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

SAITEK Cyborg Keyboard - popis

nahoru

Dalším výrobcem, který rozšiřuje svoji nabídku o klávesnice se zvláštním zaměřením na hráče, je firma Saitek. Nyní se do naší nabídky dostává dlouho dopředu avizovaná sci-fi klávesnice Cyborg Keyboard s anglickým rozložením kláves a nejen herním zaměřením. Samozřejmostí je přítomnost všech běžných kláves a mnoha funkčností navíc.
 
Za velice praktické lze považovat audio výstup a vstup umožňující snadné připojení mikrofonu nebo sluchátek a navíc i jeden dodatečný USB konektor, který lze využít k připojení externího disku. To ovšem není jediná speciální vlastnost klávesnice Cyborg Keyboard. Za unikátní lze považovat dotykový panel, který přináší, mino jiné multimediální klávesy a dále herní sektor včetně možnosti změny barvy podsvícení klávesnice v každém na mapě vyznačeném sektoru zvlášť a to nejen co se barvy, ale i intenzity svitu týče. Dále zde nalezneme programovatelné klávesy, kterých je celkem dvanáct.
 
Možnost podsvícení klávesnice již byla zmíněna, ale je třeba se jí věnovat o trochu hlouběji. Osvětlení klávesnice je rozděleno do celkem šesti sektorů a klávesnice umožňuje změnu barvy prostřednictvím třech základních barev (červená, zelená a žlutá) do celkem šesti odstínů včetně intenzity svitu.
 
"Anti-Ghosting v klíčových herních místech", tam kde předpokládáme, že pro pohyb máte prsty buď na WASD nebo šipkách, takže shluk kláves v jejich okolí by měl dovolovat většinu hlavních kombinací, které se potřebují ke hraní.
 
Rozměry klávesnice jsou 535 x 195 x 29 mm při hmotnosti 1.4 kg. Konektivita je zajištěna dvojic USB konektorů a dvěma audio konektory. Délka kabelů je 1.7 m.
 
Poslední aktualizace ovladačů na: http://www.madcatz.com/downloads/   (je potřeba stáhnout driver i software)

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Layout:
US

Podsvícené:
Ano

Herní:
Ano

Výrobce Saitek
Připojení Drátové
Podsvícené Ano
Herní Ano

SAITEK Cyborg Keyboard - recenze

CYBORG V.7 Keyboard - hodnocení zákazníků

Noberek
04.05.2012 - 07:18:00
  • Výborné podsvícení,pokované klávesy wasd mezerník a šipky.Krásně zařízený dotykový panel pro rychlé funkce.
 
  • Nemám co vytknout.

CYBORG V.7 Keyboard - hodnocení zákazníků

Němec Martin
11.04.2012 - 09:15:00
  • spokojeny jsem na plno, podsvicení je uplne super a i ty barevne variace. nemluvě o tom zjednodušení připojení USB a sluchátek s mic přímo na klavesnici.
  • pusobí příjemě pevně a masivně, v kombinnaci s myší R.A.T.7 je to stylový CYBORG set :-)
 
  • jediné na oko špatně ladící je styl písmen

CYBORG V.7 Keyboard - hodnocení zákazníků

Jirka
15.08.2011 - 21:48:00
  • S výrobkem jsem byl spokojený. Klávesnice je podsvícená s nastavitelnou barvou a intenzitou podsvícení. Na vrchu je dotykový panel a uprostřed panelu je logo CYBORG, které umožňuje přepnout mezi režimem běžného uživatele a hráče. V režimu hráče si můžete např. změnit barvu jednotlivých částí klávesnice, které jako hráč nejvíce využíváte. Pokud by někomu nevyhovovalo podsvícení na dotykovém panelu se nabízí možnost vypnout podsvícení.
  • Tato klávesnice je ideální pro hráče. Osobně doporučuji
 
  • není

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SAITEK Cyborg Keyboard užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Přelepky na klávesnici, Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice.

Nejlevnější SAITEK Cyborg Keyboard akční ceny - Levné SAITEK Cyborg Keyboard

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SAITEK Cyborg Keyboard stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SAITEK Cyborg Keyboard najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.