A4Tech B740

Cena produktu A4Tech B740 není známa.

 

Popis produktu A4Tech B740: Herní klávesnice A4tech B740 Inovativní herní klávesnice s 8 klávesami s nejrychlejšími reakcemi na stisk kláves na světě A4tech B740A. Perfektní klávesnice s perfektními vlastnostmi a rychlostí ...  Více informací


A4Tech B740 - popis

Herní klávesnice A4tech B740
Inovativní herní klávesnice s 8 klávesami s nejrychlejšími reakcemi na stisk kláves na světě A4tech B740A. Perfektní klávesnice s perfektními vlastnostmi a rychlostí je určená pro náruživé hráče, kteří chtějí vysokou kvalitu při hraní her. S klávesnicí budou vaše reakce méně než vteřinové a hraní tak mnohem účelnější.

Nejrychlejší reakce na stisk kláves
Klávesnice disponuje 8 herními klávesami QWERASDF, které jsou speciálně navrženy jen pro hraní her a dlouhou výdrž. Jsou vyrobené ze silikonu a díky inovativní technologii LK (Light Strike), s infračerveným snímáním stisku kláves, jsou nejrychlejší na světě. Jejich odezva je pouhém 0,2 ms. Nikdy tak nezmeškáte žádnou akci. Nedochází také k náhodnému dvojkliku, klávesy jsou přesné a velmi rychlé. Lze je jednoduše nastavit pomocí dodávaného software PK.

Vysoká odolnost
Elektronické části kláves jsou zapečetěné, díky tomu nedochází ke zničení klávesnice, pokud si ji polijete například pitím, je tedy vodotěsná. Infračervený senzor je navíc odolný vůči prachovým částicím, nehrozí tak zpomalení kláves zanesením prachem. Podsvícení klávesnice je odolné proti otěru kláves, a tak i při nekonečném používání klávesnice zůstávají klávesy 100% čitelné. Mezerník má navíc speciální upevnění a tím se prodlužuje jeho životnost.  

Luxusní podbarvení
Luxusní neonové více barevné podsvícení vás prostě nadchne. Díky stisknutí šipek nahoru nebo dolu s klávesnicí Fn můžete regulovat jas podsvícení a při stisknutí kláves Fn + F12 lze podsvícení úplně vypnout, nebo zapnout. Klávesnice také disponuje rozšířením ve spodní části, pro lepší a pohodlné opření zápěstí při dlouhém hraní. Vaše ruce se tak neunaví a hraní bude velice komfortní.

Klíčové vlastnosti
Super herní, barevně podsvícená klávesnice, 8 speciálních kláves, které disponují vysokou rychlostí odezvy kláves s 0,2 ms. Speciální navržené klávesy na hraní mají vysokou odolnost, infračervené snímaní stisku a jsou odolné vůči prachu. Klávesy lze také snadno sundat díky inovativním úchytům, spínače mají kolem sebe ochranný 6mm plášť, který zabraňuje vtečení vylité vody do vnitřku klávesnice. Celá klávesnice je tedy voděodolná a také má speciální dvojité zvýraznění popisu kláves, které ji při dlouhodobém hraní plně čitelné. Rozměry klávesnice jsou 495 x 210 x 42 mm, hmotnost 1410 g, délka kabelu 1,8 m, kompatibilita s Win Xp – 8.1.

Výrobce A4Tech
Podsvícené Ano
Voděodolná Ano
Herní Ano
Připojení Drátové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu A4Tech B740 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Trackbally, Přelepky na klávesnici.