Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS)

CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS)

Cena:

229 Kč

Koupit za 229 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS): Klávesnice kancelářská, drátová, nízkoprofilové klávesy, česká a slovenská lokalizace kláves, USB, černá Pokud často píšete dlouhé texty, bude se vám hodit klávesnice klasické velikosti. Lepší rozložení kláves a lepší ergonomie je nezpochybnitelná výhoda. Na začátku budete muset hledat model podle určení. CONNECT IT CKB-2100-CS černá je klávesnice Kancelářská. Nijak se nevymezuje pro použití, je tedy fajn volbou na práci, pro lidi na helpdesku i v případě, kdy vám stačí pár funkcí. Podstatné výhody klávesnice CONNECT IT CKB-2100-CS černá Multimediální klávesy určené na jednoduché přetáčení nebo pozastavení muziky. Enter je Jednořádkový. Rozhraní USB pro připojení k dalším zařízením. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS) - popis

Klávesnice kancelářská, drátová, nízkoprofilové klávesy, česká a slovenská lokalizace kláves, USB, černá Pokud často píšete dlouhé texty, bude se vám hodit klávesnice klasické velikosti. Lepší rozložení kláves a lepší ergonomie je nezpochybnitelná výhoda. Na začátku budete muset hledat model podle určení. CONNECT IT CKB-2100-CS černá je klávesnice Kancelářská. Nijak se nevymezuje pro použití, je tedy fajn volbou na práci, pro lidi na helpdesku i v případě, kdy vám stačí pár funkcí. Podstatné výhody klávesnice CONNECT IT CKB-2100-CS černá Multimediální klávesy určené na jednoduché přetáčení nebo pozastavení muziky. Enter je Jednořádkový. Rozhraní USB pro připojení k dalším zařízením.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice.

Nejlevnější CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS) akční ceny - Levné CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS) stojí 229 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

CONNECT IT CKB-2100-CS černá (CKB-2100-CS) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz