Cooler Master Pro M

Cena:

1 799

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Cooler Master Pro M: Hledáte ostré bílé podsvícení, které RGB klávesnice mít nemůže? Cherry MX spínače namontované na kovové desce, spolu s přizpůsobitelnými bílými LED diodami a jednoduchým designem jsou prvky, kter...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem JRC Czech a.s., budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem JRC Czech a.s. popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Cooler Master Pro M - popis

Hledáte ostré bílé podsvícení, které RGB klávesnice mít nemůže?
Cherry MX spínače namontované na kovové desce, spolu s přizpůsobitelnými bílými LED diodami a jednoduchým designem jsou prvky, které spojují stabilní pocit a sofistikovaný vzhled.

BRILANTNÍ OSVĚTLENÍ
MasterKeys Pro White poskytuje úrovně jasu dle vlastního výběru. Měňte a přizpůsobujte jas v průběhu díky snadné kombinace kláves. LED diody zahrnují větší počet provozních režimů, včetně světelných vln, tzv. ?breathing? efektu a jiných, jedinečně reagujících efektů.
RYCHLÝ A BEZPROBLÉMOVÝ VÝKON
Klávesnice MasterKeys Pro White je vybavena 32-bitovým ARM Cortex procesorem, který pohání všechny nezávislé funkce klávesnice. Udělejte tuto sílu svoji zbraní. Díky On-the-fly systému klávesnice porazíte své protivníky pokaždé.
src="http://www.diskus.cz/soubory-ve-skladu/product_img/obr_CM0018(2).jpg">
Ukládejte a spouštějte příkazy a makra okamžitě.
Bez nahrávání.
Bez čekání.
Buďte vítězem Vy!
ON-THE-FLY SYSTEM
MasterKeys Pro White využívá vnitřní paměť a procesor pro svůj pokročilý On-the-fly systém. LED světelné módy, nastavení opakování, multimediální klávesy a makro záznam, v kombinaci se čtyřmi profilovými tlačítky, vám nabízí možnost ovládat všechny aspekty klávesnice snadno a na dosah. Už nebude třeba Alt + Tab a otevřít software - jednoduše zůstaňte ve hře a zaměřte se na porážku nepřátel.
MAKRO A PROFILOVÁ PODPORA
Čtyři profilové klávesy nabízejí rychlé podsvícení a záznam makra bez potíží. Navolte si více klávesových zkratek do jediné klávesy nebo změňte podsvícení jednotlivých kláves s intuitivními klávesovými příkazy.
Seznamujete se s novou hrou? Rozsviťte konkrétní klávesy a naučte se klávesové zkratky ve hře rychleji.
CHERRY MX RED
Lineární Cherry MX Red se používají především u herních klávesnic, neboť u nich nezáleží na nějaké hmatové odezvě. Výrobcům klávesnic jde především o to, aby mohli o svých klávesnicích říkat, že zajistí velmi rychlé reakce hráče. K tomu má pomoci právě nekomplikovaný lineární průběh stisku a také velmi lehký odpor při stisku odpovídající zatížení 45 gramů.

INDIKÁTOR STAVU SYSTÉMU
Navigujte snadno On-the-fly systém a jaké nastavení jste zvolili, zjistěte pouhým pohledem na klávesnici.
Když podržíte klávesu FN, můžete vidět, jaký profil a rychlost opakování máte právě nastavené, stejně jako zda máte nebo nemáte aktivované tlačítko Zamknutí Windows.
KLÁVESY PRO NASTAVENÍ EFEKTU
Alternativní funkce kurzorových tlačítek vám umožní dále upravit efekt, který používáte! Znak tachometru na tlačítkách šipek nahoru a dolů mění rychlost efektu, zatímco ikona rotace na tlačítkách doleva a doprava určuje změnu směru pohybu efektu.

EXKLUZIVNÍ ANTI-GHOSTING TECHNOLOGIE
Exkluzivní anti-ghosting technologie spojuje dvě technologie v jednu. Funkce a makra jsou kompatibilní i na OS X systémech. Kombinace N-key a 6-key rollover zajišťuje, že každý stisk klávesy je správně detekován bez ohledu na stisknutých tlačítek. Pokud je stisknuto šest a více tlačítek, klávesnice se automaticky přepne na N-key rollover.
Můžete být v klidu, protože bez ohledu na to, jak rychlé a zběsilé to bude, nebo na jakém operačním systému si vyberete hru hrát, vaše klávesnice to zvládne.
Specifikace:
Typ spínačů: Cherry MX Red
Materiál: Plast / Kov
Barva: Černá
LED podsvícení: Bílé
Polling rate: 1 000 Hz
Rychlost opakování: 1x / 2x / 4x / 8x
Rychlost odezvy: 1 ms
MCU: 32bit ARM Cortex M0
Paměť: 512 kB
On-the-fly system: Makro nahrávání a podsvícení
Layout: US
Kabel: odnímatelný s micro-USB
Konektor kabelu: USB 2.0
Délka kabelu: 1,5 m
Rozměry: 38,01,23 x 14,38 x 4,24 cm
Hmotnost (bez kabelu): 1025 g

Výrobce Cooler Master
Připojení Drátové
Konektor
Informace o parametru Konektor
USB
Herní Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cooler Master Pro M užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice.