Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

CoolerMaster MECH Aluminium

CoolerMaster MECH Aluminium

Cena produktu CoolerMaster MECH Aluminium není známa.

 

Popis produktu CoolerMaster MECH Aluminium: Exkluzivní klávesnice CoolerMaster MECH Aluminium Klávesnice CoolerMaster MECH Aluminium přichází s prémiovou hliníkovou konstrukcí a navíc je vybavena cestovním držadlem pro snadné přenášení na ...  Více informací


CoolerMaster MECH Aluminium - popis

Exkluzivní klávesnice CoolerMaster MECH Aluminium
Klávesnice CoolerMaster MECH Aluminium přichází s prémiovou hliníkovou konstrukcí a navíc je vybavena cestovním držadlem pro snadné přenášení na herní párty. Je postavena pro rychlé reakce a dokonce umožní uložit až 75 maker a 5 profilů. USB3.0 Super Speed porty a audio/ mikrofon konektory umožňují pohodlné rozšíření. MECH je volbou pro hráče, kteří hledají nekompromisní výkon, odolnost a styl.
Kvalitní a promyšlené provedení
Hliníková konstrukce klávesnice je zárukou vynikající odolnosti velmi dlouhé životnosti, která je podpořena využitím. A u hliníkového krytu oceníte také možnost jeho sejmutí. Navíc kvalitní provedení mechanické klávesnice Cherry MX je zárukou životnosti více než 50 milionů stisknutí každé klávesy. Promyšlenými prvky jsou také dva porty USB 3.0 pro připojení dalších zařízení, miniUSB pro nabíjení mobilních přístrojů a audio/ mikrofonní konektory pro připojení headsetu. Součástí klávesnice je také LED podsvětlení pro pohodlné hraní ve tmě.
Vysoký výkon
Vestavěný procesor ARM s frekvencí 72 MHz a 128kB paměti dodává klávesnici dostatek výkonu pro rychlou odezvu a zpracování maker.
Klíčové vlastnosti
Klávesnice CoolerMaster MECH Aluminium je výkonná, mechanická herní klávesnice Cherry MX s možností využití 15 maker na každý z 5ti možných profilů (celkem 75 maker). Nabízí vynikající odezvu 1000 Hz/1ms Polling Rate a 72 MHz procesor a 128 kB paměti. Je určena pro připojení k rozhraní USB a má US layout (rozložení kláves). Součástí klávesnice jsou také dva porty USB 3.0, miniUSB a audio/ mikrofonní konektory.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Layout:
US

Herní:
Ano

USB HUB:
Ano

Výrobce Coolermaster
Herní Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CoolerMaster MECH Aluminium užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.