Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA)

Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA)

Cena:

3 590 Kč

Koupit za 3 590 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA): Herní klávesnice drátová s mechanickými spínači Cherry MX Speed , podsvícená, kompaktní provedení, americká lokalizace kláves, USB K65 je kompaktní, přesto výkonná herní klávesnice s mechanickými spínači pro cestující hráče nebo každého, kdo chce ušetřit místo na stole. Díky menším rozměrů lépe sedne do batohu či brašny a dává větší prostor pro pohyb myši. Klávesy jsou ve standardním rozložení a plné velikosti, ale došlo k odstranění numerického bloku, který je pro hry zpravidla nepotřebný. Získáte působivě vyhlížející tělo zpevněné leteckým hliníkem, s ním spojenou nízkou hmotnost a vysokou odolnost, ale také prvky nutné pro herní úspěchy.K65 je kompaktní, přesto výkonná herní klávesnice s mechanickými spínači pro cestující hráče nebo každého, kdo chce ušetřit místo na stole. Díky menším rozměrů lépe sedne do batohu či brašny a dává větší prostor pro pohyb myši. Klávesy jsou ve... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA) - popis

Herní klávesnice drátová s mechanickými spínači Cherry MX Speed , podsvícená, kompaktní provedení, americká lokalizace kláves, USB K65 je kompaktní, přesto výkonná herní klávesnice s mechanickými spínači pro cestující hráče nebo každého, kdo chce ušetřit místo na stole. Díky menším rozměrů lépe sedne do batohu či brašny a dává větší prostor pro pohyb myši. Klávesy jsou ve standardním rozložení a plné velikosti, ale došlo k odstranění numerického bloku, který je pro hry zpravidla nepotřebný. Získáte působivě vyhlížející tělo zpevněné leteckým hliníkem, s ním spojenou nízkou hmotnost a vysokou odolnost, ale také prvky nutné pro herní úspěchy.K65 je kompaktní, přesto výkonná herní klávesnice s mechanickými spínači pro cestující hráče nebo každého, kdo chce ušetřit místo na stole. Díky menším rozměrů lépe sedne do batohu či brašny a dává větší prostor pro pohyb myši. Klávesy jsou ve...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA) akční ceny - Levné Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA) stojí 3 590 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

Corsair Gaming K65 RGB Rapidfire Cherry MX Speed (US) (CH-9110014-NA) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz