Dell Smartcard

Cena produktu Dell Smartcard není známa.

 

Popis produktu Dell Smartcard: Klávesnice Dell Smartcard přináší do podnikové sféry integrované řešení pro zabezpečení. Kombinuje funkci klávesnice a čtečky karet Smartcard. Může se tak stát vhodným řešením pro bankovní transak...  Více informací


Dell Smartcard - popis

Klávesnice Dell Smartcard přináší do podnikové sféry integrované řešení pro zabezpečení. Kombinuje funkci klávesnice a čtečky karet Smartcard. Může se tak stát vhodným řešením pro bankovní transakce, identifikační systémy, zabezpečené webové aplikace či zabezpečené přihlašování k podnikovým systémům.

Jedná se o klasickou drátovou klávesnici, která je určena pro připojení k USB portu počítače. Svým velmi kompaktním designem je vhodná pro využití ve stísněném pracovním prostředí. Integrovaná čtečka karet Smartcard podporuje karty s napájením 3V, 5V a 1.8V. Dokáže číst a zapisovat na karty standardu ISO7816-1/2/3/4 microprocessor smart cards (T=0, T=1) a umožňuje vkládání PIN kódu.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Layout:
CZ

Výrobce Dell
Připojení Drátové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dell Smartcard užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Přelepky na klávesnici, Sety klávesnic a myší, Podložky pod myš.