FUNC FUNC-KB-460-CZ

Cena produktu FUNC FUNC-KB-460-CZ není známa.

 

Popis produktu FUNC FUNC-KB-460-CZ: Mechanická herní klávesnice FUNC KB-460 může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou, protože s touto výkonnou klávesnicí budete vždy blíže vítězství. Odolné provedení s kvalitní konstrukcí pro maxi...  Více informací


FUNC FUNC-KB-460-CZ - popis

Mechanická herní klávesnice FUNC KB-460 může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou, protože s touto výkonnou klávesnicí budete vždy blíže vítězství. Odolné provedení s kvalitní konstrukcí pro maximální stabilitu, klávesy Cherry MX Blue, kompaktní design, přizpůsobitelné modré podsvícení jednotlivých oblastí, multimediální funkce a řada dalších vylepšení jsou ideální především pro hráče na LAN párty.
Klávesnice obsahuje základní i numerickou část, která je pro zachování kompaktnosti kombinována se střední částí klávesnice (šipky, Insert, Delete, atd.), což nabízí nyní i lepší využití klávesnice při práci. Rozložení hlavní části je klasické a v horní řadě kláves najdete funkce pro ovládání multimédií a další Windows klávesy.
Dále můžete využít také přepínač NKRO a 128kb interní paměti pro ukládání nastavení, maker a profilů. Součástí klávesnice je USB 2.0 kabel s pozlaceným konektorem a dva USB 2.0 porty.
Rozměry klávesnice jsou 448 x 198 x 33 mm a hmotnost 1245 g.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Layout:
CZ

Podsvícené:
Ano

Herní:
Ano

USB HUB:
Ano

Výrobce Func
Herní Ano
Podsvícené Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu FUNC FUNC-KB-460-CZ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice.