Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Genius KB-21E,scroll multimediální,PS/2

Genius KB-21E,scroll multimediální,PS/2

Cena produktu Genius KB-21E,scroll multimediální,PS/2 není známa.

 

Popis produktu Genius KB-21E,scroll multimediální,PS/2: Multimediální klávesnice s předložkou. Má speciální multimediální klávesy pro ovládání hlasitosti a přehrávače, klávesy pro snadný přístup k e-mailu a internetu, klávesy "Tento počítač" a "Kalkula...  Více informací


Genius KB-21E,scroll multimediální,PS/2 - popis

Multimediální klávesnice s předložkou. Má speciální multimediální klávesy pro ovládání hlasitosti a přehrávače, klávesy pro snadný přístup k e-mailu a internetu, klávesy "Tento počítač" a "Kalkulačka". Novinkou je rolovací kolečko (používané na myších) se dvěma tlačítky umožňující rolování dlouhými dokumenty a rychlý přístup k aplikacím Microsoft Word a Excel.

Výrobce Genius

Genius KB-21E,scroll multimediální,PS/2 - recenze

výborná koupě

Aleš
11.05.2007 - 10:09:04

mám ji už třetím rokem a všechny tlačítka fungují.prodávala se pod jiným označením(Kl-0210),ale je naprosto shodná s KB-21E.Tu moji tatka přelomil na 2 pulky...pořád funguje až do posledního tlačítka,ale mam druhý počítač tak potřebuju další klaávesnici a KB-21Eje s příznivou cenou a dlouhou životností správná volba.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius KB-21E,scroll multimediální,PS/2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.