Genius KB-M200

Cena produktu Genius KB-M200 není známa.

 

Popis produktu Genius KB-M200: Nové generace multimediálních klávesnicí představuje firma Genius. Klávesnice KB-M200 černého provedení je dobrým pomocníkem i vhodným designovým prvkem do pracovny a kanceláře, díky moderním tech...  Více informací


Genius KB-M200 - popis

Nové generace multimediálních klávesnicí představuje firma Genius. Klávesnice KB-M200 černého provedení je dobrým pomocníkem i vhodným designovým prvkem do pracovny a kanceláře, díky moderním technologiím pomáhá při práci i relaxaci.

Klávesnice tenkého provedení se obzvláště hodí k podobně laděným LCD displejům, nabízí poupravené rozložení kláves v CZ a SK úpravě plus 8 rozšiřujících mulimediálních kláves. Naleznete zde tlačítka pro ovládání přehrávače a hlasitosti (tzv. Media Keys), další jsou určena pro rychlé spuštění internetového prohlížeče atd. Klávesy jsou potištěny laserem pro zachování trvalého vzhledu a speciálně upraveny při polití vodou.

Genius KB-M200 se připojuje k počítači pomocí standardního USB rozhraní.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Layout:
CZ

Výrobce Genius
Podsvícené Ne
Voděodolná Ano
Konektor
Informace o parametru Konektor
USB
Herní Ne
Připojení Drátové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Genius KB-M200 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Přelepky na klávesnici, Sety klávesnic a myší, Podložky pod myš.