Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD)

HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD)

Cena:

1 199 Kč

Koupit za 1 199 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD): Klávesnice kancelářská, bezdrátová, německá lokalizace kláves, USB, na AAA baterie, bílá Pokud nepoužíváte jen klávesnici v notebooku, bez pořádné klávesnice si nevystačíte. Více místa společně s lepší ergonomií je silný argument pro pořízení. Jako první budete muset výběr omezovat podle určení. HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE je klávesnice Kancelářská. Její použití je univerzální, takže ji použijete na práci, pro lidi na helpdesku i v situaci, kdy chcete jen základní levnou klávesnici. Podstatné znaky klávesnice HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE Enter je Jednořádkový. Rozhraní USB poslouží pro připojení např. k počítači. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD) - popis

Klávesnice kancelářská, bezdrátová, německá lokalizace kláves, USB, na AAA baterie, bílá Pokud nepoužíváte jen klávesnici v notebooku, bez pořádné klávesnice si nevystačíte. Více místa společně s lepší ergonomií je silný argument pro pořízení. Jako první budete muset výběr omezovat podle určení. HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE je klávesnice Kancelářská. Její použití je univerzální, takže ji použijete na práci, pro lidi na helpdesku i v situaci, kdy chcete jen základní levnou klávesnici. Podstatné znaky klávesnice HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE Enter je Jednořádkový. Rozhraní USB poslouží pro připojení např. k počítači.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD) akční ceny - Levné HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD) stojí 1 199 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

HP Pavilion Wireless Keyboard 600 White DE (4CF02AA#ABD) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz