Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR

HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR

Cena:

1 116 Kč

Koupit za 1 116 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR: Nová klávesnice HP USB nabízí špičkový a odolný design navržený pro snadné každodenní používání ve firemním výpočetním prostředí. Design vhodný do firemního prostředí. Se sklonem 0°, 6° nebo 12° a náklonnými nožkami je vhodný pro uživatele s různými styly psaní. Byla navržena s ohledem na odolnost a náročné využívání s životností až 20 milionů úderů. Minimalizujte škody způsobené menším množstvím rozlité tekutiny díky zabudované funkci odvádění tekutin. Hardwarová kompatibilita Klávesnice HP USB je kompatibilní s počítačem HP Compaq 4300 Pro AIO. POZNÁMKA: Některé modely nejsou k dispozici ve všech oblastech. Hmotnost 0,9 kg Rozměry (šířka x hloubka x výška) 16,43 x 46,03 x 2,44 cm Co je obsaženo v krabici Klávesnice; Instalační příručka; Záruční karta; Příručka bezpečné a pohodlné obsluhy Záruka Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nains... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR - popis

Nová klávesnice HP USB nabízí špičkový a odolný design navržený pro snadné každodenní používání ve firemním výpočetním prostředí. Design vhodný do firemního prostředí. Se sklonem 0°, 6° nebo 12° a náklonnými nožkami je vhodný pro uživatele s různými styly psaní. Byla navržena s ohledem na odolnost a náročné využívání s životností až 20 milionů úderů. Minimalizujte škody způsobené menším množstvím rozlité tekutiny díky zabudované funkci odvádění tekutin. Hardwarová kompatibilita Klávesnice HP USB je kompatibilní s počítačem HP Compaq 4300 Pro AIO. POZNÁMKA: Některé modely nejsou k dispozici ve všech oblastech. Hmotnost 0,9 kg Rozměry (šířka x hloubka x výška) 16,43 x 46,03 x 2,44 cm Co je obsaženo v krabici Klávesnice; Instalační příručka; Záruční karta; Příručka bezpečné a pohodlné obsluhy Záruka Záruka omezená na doplněk je jednoroční (doba platnosti záruky omezené na doplněk HP) záruka výměny částí libovolných doplňků značky HP a Compaq (doplňky HP). Pokud je doplněk HP nainstalován v hardwaru HP, společnost HP může poskytnout záruční službu po dobu platnosti omezené záruky na doplněk HP nebo po zbývající dobu omezené záruky na hardware HP, ve kterém má být doplněk HP nainstalován, a to podle toho, která doba je delší. Tato doba však nesmí být delší než tři (3) roky od data zakoupení doplňku HP.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice.

Nejlevnější HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR akční ceny - Levné HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR stojí 1 116 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

HP Wireless Slim Business Keyboard & Mouse N3R88AA#AKR najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz