Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Labtec klávesnice Standard keyboard CZ, PS/2

Labtec klávesnice Standard keyboard CZ, PS/2

Cena produktu Labtec klávesnice Standard keyboard CZ, PS/2 není známa.

 

Popis produktu Labtec klávesnice Standard keyboard CZ, PS/2: Klávesnice Labtec odolná proti polití tekutinou je skvělou volbou pro ty, kdo vyžadují jednoduchý, ale elegantní produkt. Tato spolehlivá klávesnice vydrží díky své odolnosti a trvanlivosti mnoho ...  Více informací


Labtec klávesnice Standard keyboard CZ, PS/2 - popis

Klávesnice Labtec odolná proti polití tekutinou je skvělou volbou pro ty, kdo vyžadují jednoduchý, ale elegantní produkt. Tato spolehlivá klávesnice vydrží díky své odolnosti a trvanlivosti mnoho let. Standardní rozložení kláves poskytuje správné, pohodlné a tiché stisknutí. Spolupracuje se všemi operačními systémy Windows, včetně Windows XP. Na klávesnici je poskytována 2vouletá záruka. Klávesnice má 108 standardních kláves a 3 speciální ACPI klávesy a připojuje se k PS/2 konektoru počítače.

Výrobce Labtec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Labtec klávesnice Standard keyboard CZ, PS/2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.