Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Labtec klávesnice White keyboard Plus CZ, PS/2

Labtec klávesnice White keyboard Plus CZ, PS/2

Cena produktu Labtec klávesnice White keyboard Plus CZ, PS/2 není známa.

 

Popis produktu Labtec klávesnice White keyboard Plus CZ, PS/2: Přitažlivá klávesnice odolná proti polití tekutinou, snadno použitelná, s dobrým poměrem ceny a výkonu, která doplňuje současné osobní počítače Standardní rozložení klávesnice s tichými a na dotek...  Více informací


Labtec klávesnice White keyboard Plus CZ, PS/2 - popis

Přitažlivá klávesnice odolná proti polití tekutinou, snadno použitelná, s dobrým poměrem ceny a výkonu, která doplňuje současné osobní počítače Standardní rozložení klávesnice s tichými a na dotek příjemnými klávesami umožňuje skvělé psaní Vysoce čistý a moderní design Díky designu odolnému proti polití tekutinou se uživatel nemusí obávat drobných nehod Systém Windows, připojení PS/2 Klávesnice Labtec White Keyboard plus poskytuje vynikající výkon, styl, pohodlí a trvanlivost. Její použití je mimořádně snadné: stačí ji připojit a začít stylově pracovat. Její vysoce čistý a moderní bílý design doplňuje současné stolní počítače a skvěle vypadá téměř na každém pracovním stole. Díky povrchu odolnému proti polití tekutinou se není třeba obávat malých nehod. Tiché klávesy jsou příjemné na dotek a umožňují skvělé psaní. S množstvím předností za takovou cenu nabízí tato klávesnice neuvěřitelnou hodnotu. Vyžaduje port PS/2 a systém Windows 98 nebo novější.

Výrobce Labtec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Labtec klávesnice White keyboard Plus CZ, PS/2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.