Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Labtec Ultra Flat Illuminated Keyboard USB, podsvícená klávesnice,CZ

Labtec Ultra Flat Illuminated Keyboard USB, podsvícená klávesnice,CZ

Cena produktu Labtec Ultra Flat Illuminated Keyboard USB, po... není známa.

 

Popis produktu Labtec Ultra Flat Illuminated Keyboard USB, podsvícená klávesnice,CZ: • Klávesnice s podsvícením dodává pracovnímu stolu stylovost a nádech hravosti. • Tenká klávesnice s nízkým profilem poskytuje pracovnímu stolu elegantnější a jemnější vzhled, který doplňuje monit...  Více informací


Labtec Ultra Flat Illuminated Keyboard USB, podsvícená klávesnice,CZ - popis

• Klávesnice s podsvícením dodává pracovnímu stolu stylovost a nádech hravosti. • Tenká klávesnice s nízkým profilem poskytuje pracovnímu stolu elegantnější a jemnější vzhled, který doplňuje monitory s plochou obrazovkou. • Prostorově úsporné provedení nabízí čistější a efektivnější pracovní plochu bez ústupků v oblasti pohodlného používání • Devět ovládacích prvků zvuku a Internetu zajišťuje okamžitý přístup k požadovaným funkcím. • Rozhraní USB s technologií Plug-and-Play funguje ihned po vybalení - není třeba instalovat žádný software. Klávesnice Labtec® Illuminated Ultra-Flat Keyboard™ představuje moderní, prostorově úspornou a osvětlenou klávesnici s klávesami běžné velikosti, jejíž cena je výjimečná. Obsahuje devět praktických ovládacích prvků zvuku a Internetu. Elegantní a osvětlené provedení klávesnice kombinuje stylovost s hravostí a současně přináší čistější a efektivnější vzhled bez ústupků v oblasti pohodlného používání. Rozhraní USB s technologií Plug-and-Play navíc znamená, že klávesnice je připravena ihned po vybalení bez nutnosti instalace softwaru.

Výrobce Labtec

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Labtec Ultra Flat Illuminated Keyboard USB, podsvícená klávesnice,CZ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.