Logitech Alto Cordless

Cena produktu Logitech Alto Cordless není známa.

 

Popis produktu Logitech Alto Cordless: Stojan Logitech Alto Cordless zajišťuje vyšší polohu displeje notebooku pro pohodlnější práci. Standardně velká, bezdrátová klávesnice s měkkou opěrkou pro zápěstí umožňuje rychlejší a méně únavné...  Více informací


Logitech Alto Cordless - popis

Stojan Logitech Alto Cordless zajišťuje vyšší polohu displeje notebooku pro pohodlnější práci. Standardně velká, bezdrátová klávesnice s měkkou opěrkou pro zápěstí umožňuje rychlejší a méně únavné psaní, takže jste odpočatí a výkonnější. Obsahuje numerickou klávesnici umožňující rychlé vkládání dat, a tlačítka pro ovládání médií a hlasitosti zajišťující okamžitý přístup k digitální hudbě. Vysokorychlostní rozbočovač USB se třemi porty umožňuje připojení plug-and-play oblíbených periferních zařízení: bezdrátových myší, tiskáren a externích jednotek. Stojan Alto Connect lze použít téměř na všechny notebooky. Lze jej otevřít pro okamžité použití na rovném povrchu a zase složit a uskladnit. Vestavěné přepážky uspořádávají a zabezpečují skryté kabely.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech Alto Cordless užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.