LOGITECH G19

Cena produktu LOGITECH G19 není známa.

 

Popis produktu LOGITECH G19: Herní klávesnice LogitechR G19 se vyznačuje barevným displejem LCD GamePanelT k zobrazení stavu hry, komunikačních dat VOIP a mnoho dalšího a tím vás vyzbrojuje pokročilou herní technologií. Mezi ...  Více informací


LOGITECH G19 - popis

Herní klávesnice LogitechR G19 se vyznačuje barevným displejem LCD GamePanelT k zobrazení stavu hry, komunikačních dat VOIP a mnoho dalšího a tím vás vyzbrojuje pokročilou herní technologií. Mezi další funkce patří možnost výběru podsvícení znaků k osobnímu nastavení klávesnice, kterou tak lze lépe sladit s ostatním počítačovým a herním vybavením, dvanáct programovatelných kláves se třemi makry na klávesu, které umožňují naprogramovat až 36 samostatných stisknutí kláves nebo složitá makra, a dva vysokorychlostní napájené porty USB 2.0 poskytující možnost přenášet data do/z periferních zařízení, jako jsou přehrávače MP3 a jednotky flash, a současně i možnost nabíjet zařízení používající baterie. Navíc lze k provádění složitých vícenásobných akcí využít vstupní kombinaci až pěti kláves současně. Parametry zboží Hlavní vlastnosti: Herní klávesnice s barevným displejem LCD GamePanel a s podsvícenými klávesami. Rozhraní: USB Multimediální klávesy: Dvanáct plně programovatelných kláves G-key se třemi makry na klávesu Podporované operační systémy: Windows XP, Windows Vista Mac OS X 10.4 nebo novější.

Výrobce Logitech
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LOGITECH G19 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.