Logitech G710

Cena produktu Logitech G710 není známa.

 

Popis produktu Logitech G710: Klávesnice Logitech G710+ Mechanical Gaming Herní klávesnici G710+ Mechanical Gaming Keyboard s hmatovými vysokorychlostními mechanickými klávesami si pro náruživé hráče připravila společnost Logi...  Více informací


Logitech G710 - popis

Klávesnice Logitech G710+ Mechanical Gaming
Herní klávesnici G710+ Mechanical Gaming Keyboard s hmatovými vysokorychlostními mechanickými klávesami si pro náruživé hráče připravila společnost Logitech. Díky nastavitelnému dvouzónovému podsvícení s dlouhou výdrží neminete žádnou klávesu dokonce i ve tmě. Klávesnice má velmi tiché klávesy, které eliminují nepříjemný zvuk při stisku kláves. Poskytne maximum pro to, aby co nejvíce vyhovovala potřebám náruživého hráče - podsvícení, programovatelné klávesy G-KEY, rychlý přístup k médiím či herní mód.

Hmatové mechanické klávesy. Tiché provedení.
S mechanickými klávesami máte volné pole působnosti. Poskytnou vysokou odezvu při hraní her a hmatovou zpětnou vazbu na vysoké úrovni. Klávesy jsou optimalizovány pro rychlejší zadávání příkazů díky ovládací síle 45 g a zdvihu 4 mm. Vestavěný tlumící kroužek pod každou klávesou a neklikající spínače výrazně sníží hlučnost při klikání při zachování nízké odezvy.

G-KEY klávesy
Šestice programovatelných kláves G-key se třemi makry na klávesu umožní hráči nastavit až 18 jednotlivých funkcí v jedné hře, složitá akce tak bude hračkou a nepřátelé o krok zpět. To vše Vám usnadní provádění složitých akcí při hře. Klávese G-key můžete přiřadit funkci otevření kanálů mikrofonu a zaznamenat svůj hlas nebo třeba funkci odesílání přednastavených textových zpráv svému týmu. Vysokou kvalitou provedení dle přísných norem výrobce můžete hrát opravdu naplno.

Přepínání herního režimu
Velkou výhodou klávesnice Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard je možnost zvolit mód používání – klasický desktop a nebo herní, který deaktivuje kontextové klávesy Windows. Nedopusťte při hře žádnou chybu, která by mohla přerušit Vaši hru.

Přístup k médiím. Okamžitě.
Samozřejmě nesmí chybět ani pohodlné ovládání multimédií jedním dotykem pomocí speciálních kláves, které Vám umožní okamžitý přístup k ovládání hlasitosti a přehrávání médií. Podporován je také současný stisk až pěti kláves. Ovládejte hudbu a video, hlasitost, pozastavení, posun vpřed a vše, co se týče ovládání médií.

Klíčové vlastnosti
Klávesnice je určena pro připojení k rozhraní USB 2.0 a dle výrobce podporuje operační systémy Windows Vista, Windows 7 nebo Windows 8 a Mac OS x 10.4 a novější. Tento model má US layout - anglické rozložení kláves. Pomocí propojovacího USB portu můžete připojit myš, sluchátka či jiné periférie. Všechny klávesy (110) jsou zkalibrovány pro potlačení ghostingu.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Layout:
US

Podsvícené:
Ano

Herní:
Ano

Výrobce Logitech
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech G710 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Trackbally, Přelepky na klávesnici.