Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Logitech Illuminated K830

Logitech Illuminated K830

Cena produktu Logitech Illuminated K830 není známa.

 

Popis produktu Logitech Illuminated K830: Logitech Illuminated Living-Room K830 Logitech představuje bezdrátovou klávesnici K830 se zajímavým designem a kompatibilitou s Windows 8. Speciálně upravený povrch klávesnice vede Vaše ruce do s...  Více informací


Logitech Illuminated K830 - popis

Logitech Illuminated Living-Room K830
Logitech představuje bezdrátovou klávesnici K830 se zajímavým designem a kompatibilitou s Windows 8. Speciálně upravený povrch klávesnice vede Vaše ruce do správné polohy a přirozeně kopíruje tvar prstů. Díky tomu budete moci psát snadno a s jistotou.

Bezdrátové provedení
Klávesnice komunikuje s počítačem prostřednictvím bezdrátové technologie pracující na frekvenci 2.4GHz. O napájení se stará baterie, která vydrží až 10 dní bez dobíjení. Když klávesnici dojdou baterie, lze ji připojit k počítači pomocí micro-USB kabelu, který ji bude dobíjet během psaní.

Podsvícení a zabudovaný touchpad
Podsvícení bezdrátové klávesnice K830 umožní pohodlně ovládat připojený přístroji i ve tmě. Díky tomu Vám odpadne nutnost si posvítit při změně nastavení. Na pravé straně klávesnice se nachází zabudovaný touchpad s dvojicí základních tlačítek, který umožňuje ovládat připojený přístroj bez nutnosti připojování myši.

Kvalita Logitech
Logitech je celosvětově známou společností zabývající se výrobou počítačových periferií, zejména reproduktorů, klávesnic, myší, webkamer a drobného příslušenství. Poskytuje vysokou kvalitu a mimořádnou spolehlivost za odpovídající cenu, která však odpovídá kvalitě, kterou s produkty Logitech obdržíte.

Klíčové vlastnosti
Klávesnice je kompatibilní s notebooky a počítači s operačními systémy Windows 7 a Windows 8. Klávesnice má klasické české rozložení kláves a speciální laserovou úpravu písmen. Dodává se společně s USB napájecím kabelem, malým USB přijímačem a uživatelskou příručkou.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Bezdrátová technologie:
Radio Frequency

Klávesnice

Layout:
CZ

Podsvícené:
Ano

Touchpad:
Ano

Výrobce Logitech
Podsvícené Ano
Konektor
Informace o parametru Konektor
USB
Touchpad
Informace o parametru Touchpad
Ano
Připojení Bezdrátové

Logitech Illuminated K830 - recenze

Logitech K830: podsvícená klávesnice s touchpadem – Živě.cz

HonzaP
14.05.2014 - 15:40:42

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech Illuminated K830 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Trackbally, Přelepky na klávesnici.