Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Logitech kláv. Classic Keyboard, PS/2, černá, retail

Logitech kláv. Classic Keyboard, PS/2, černá, retail

Cena produktu Logitech kláv. Classic Keyboard, PS/2, černá, ... není známa.

 

Popis produktu Logitech kláv. Classic Keyboard, PS/2, černá, retail: Plochá klávesnice s nulovým náklonem zajišťuje maximální pohodlí. Pohodlné, citlivé a tiché klávesy jsou příjemné na dotek a výborně reagují. Díky designu odolnému proti polití tekutinou se uživat...  Více informací


Logitech kláv. Classic Keyboard, PS/2, černá, retail - popis

Plochá klávesnice s nulovým náklonem zajišťuje maximální pohodlí. Pohodlné, citlivé a tiché klávesy jsou příjemné na dotek a výborně reagují. Díky designu odolnému proti polití tekutinou se uživatel nemusí obávat drobných nehod. Odolná konstrukce klávesnice s dlouhou životností. Vysouvatelné nožky zvyšují sklon přibližně o 6°. Přitažlivé, lesklé černé provedení vypadá skvěle na každém stole. Systém Windows® 98, 2000, ME, XP, port PS/2 Štíhlá, moderní a lesklá klávesnice Classic Keyboard od společnosti Logitech se výborně hodí k moderním počítačům a vypadá skvěle na každém stole. Tiché klávesy jsou příjemné na dotek a umožňují skvělé psaní a pevná konstrukce odolná proti polití tekutinou vás zbaví obav z případných malých nehod. Díky množství užitečných funkcí a příznivé ceně má tato klávesnice neuvěřitelnou užitnou hodnotu. Tato základní klávesnice je připravena k použití okamžitě po vybalení. Stačí ji připojit a můžete začít stylově pracovat. Vyžaduje port PS/2 a systém Windows® 98 nebo novější.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech kláv. Classic Keyboard, PS/2, černá, retail užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.