Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Logitech kláv. G15, USB, US- bez CZ layoutu, retail

Logitech kláv. G15, USB, US- bez CZ layoutu, retail

Cena produktu Logitech kláv. G15, USB, US- bez CZ layoutu, r... není známa.

 

Popis produktu Logitech kláv. G15, USB, US- bez CZ layoutu, retail: S klávesnicí Logitech® G15 můžete hrát hry bez přerušení. Polohovací podsvícený displej GamePanel™ umožňuje kontrolovat zprávy, zobrazit stav hry a sledovat mnoho typů systémových informací, aniž ...  Více informací


Logitech kláv. G15, USB, US- bez CZ layoutu, retail - popis

S klávesnicí Logitech® G15 můžete hrát hry bez přerušení. Polohovací podsvícený displej GamePanel™ umožňuje kontrolovat zprávy, zobrazit stav hry a sledovat mnoho typů systémových informací, aniž by bylo nutné opustit hru. 18 programovatelných kláves umožňuje snadné vytvoření až 54 vlastních maker na hru a každá plochá klávesa obsahuje elegantní modře podsvícené znaky pro noční hraní. Nabízí dokonce i rozbočovače USB s plnou rychlostí a praktické kanály pro vedení kabelů myši a náhlavní soupravy. Pouze pro rozhraní USB. Určeno pro systém Windows® XP. Hlavní vlastnosti produktu: První herní klávesnice s exkluzivním displejem LCD GamePanel™. Displej LCD GamePanel™ umožňuje odesílat sdělení spoluhráčům, zobrazovat statistiky her a vytvářet nová makra. Displej LCD GamePanel™ umožňuje dokonce zobrazit využití procesoru, sledovat důležité systémové informace, spravovat soubory MP3 a provádět další činnosti, aniž by bylo nutné opustit hru. Podsvícené znaky lze snadno rozeznat v jasném světle i při slabém osvětlení. Tři úrovně jasu podsvícení pro noční hraní. 18 plně programovatelných kláves G-key a tři režimy Shift (54 možných vlastních maker pro každou hru) umožňuje během hraní provádět jednoduchá stisknutí kláves nebo složitá makra. Praktické umístění kabelů myši, náhlavní soupravy nebo jiných zařízení v kanálech pod klávesnicí. Praktická tlačítka pro práci s multimédii umožňují snadnou správu přehrávání videa a zvuku. Windows XP, připojení USB.

Výrobce Logitech

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Logitech kláv. G15, USB, US- bez CZ layoutu, retail užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.