Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK)

Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK)

Cena:

3 690 Kč

Koupit za 3 690 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK): Klávesnice kompaktní, magnetická, podsvícená, chiclet klávesy, česká a slovenská lokalizace kláves, světle modrá Pokud se nevyjadřujete jen v jednoduchých větách, tak určitě oceníte klasickou klávesnici. Více prostoru společně s příjemnější odezvou je jasné plus. Z počátku budete vybírat podle určení. Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK je klávesnice Kompaktní. Určitě vám dojde, co způsobilo, že používá Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK toto pojmenování. Proto se vám bude hodit, když potřebujete doplněk k dotykovému displeji. Implementovaný touchpad v konstrukci klávesnice nahradí klasickou počítačovou myš. Enter je Jednořádkový. Podsvícení klávesnice vám dovolí psát pozdě večer i bez dalšího osvětlení. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK) - popis

Klávesnice kompaktní, magnetická, podsvícená, chiclet klávesy, česká a slovenská lokalizace kláves, světle modrá Pokud se nevyjadřujete jen v jednoduchých větách, tak určitě oceníte klasickou klávesnici. Více prostoru společně s příjemnější odezvou je jasné plus. Z počátku budete vybírat podle určení. Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK je klávesnice Kompaktní. Určitě vám dojde, co způsobilo, že používá Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK toto pojmenování. Proto se vám bude hodit, když potřebujete doplněk k dotykovému displeji. Implementovaný touchpad v konstrukci klávesnice nahradí klasickou počítačovou myš. Enter je Jednořádkový. Podsvícení klávesnice vám dovolí psát pozdě večer i bez dalšího osvětlení.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK) akční ceny - Levné Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK) stojí 3 690 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

Microsoft Surface Go Type Cover Ice Blue CZ/SK (KCS-00111-CZSK) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz