Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090)

Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090)

Cena:

3 490 Kč

Koupit za 3 490 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090): Klávesnice kompaktní, magnetická, podsvícená, chiclet klávesy, americká lokalizace kláves, červená Pokud pracujete jako copywriter, budete potřebovat kvalitní klávesnici. Variabilita společně s lepší ergonomií je jasná výhoda. Na začátku budete muset hledat model podle určení. Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG je klávesnice Kompaktní. Jistě sami uhodnete, který atribut dal klávesnici Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG takové označení. Proto se vám bude hodit, když nutně potřebujete prostor na stole navíc. Integrovaný touchpad v konstrukci klávesnice je plnohodnotnou náhradou tradiční myši. Tvar klávesy Enter je Jednořádkový. Tlačítka s podsvícením slouží k tomu, abyste mohli hrát i za šera, aniž byste potřebovali lampičku. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090) - popis

Klávesnice kompaktní, magnetická, podsvícená, chiclet klávesy, americká lokalizace kláves, červená Pokud pracujete jako copywriter, budete potřebovat kvalitní klávesnici. Variabilita společně s lepší ergonomií je jasná výhoda. Na začátku budete muset hledat model podle určení. Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG je klávesnice Kompaktní. Jistě sami uhodnete, který atribut dal klávesnici Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG takové označení. Proto se vám bude hodit, když nutně potřebujete prostor na stole navíc. Integrovaný touchpad v konstrukci klávesnice je plnohodnotnou náhradou tradiční myši. Tvar klávesy Enter je Jednořádkový. Tlačítka s podsvícením slouží k tomu, abyste mohli hrát i za šera, aniž byste potřebovali lampičku.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090) akční ceny - Levné Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090) stojí 3 490 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

Microsoft Surface Go Type Cover Poppy Red ENG (KCS-00090) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz