Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021)

Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021)

Cena:

1 449 Kč

Koupit za 1 449 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021): Set klávesnice a myši česká a slovenská klávesnice, bezdrátová, Radiofrekvenční (s USB přijímačem) konektor, nízkoprofilové klávesy Moderní klávesnice s praktickými funkcemi a bezpečným šifrováním AES. Měkká opěrka zápěstí a tiché klávesy propůjčují klávesnici elegantně profesionální vzhled. Kompaktní. Bezpečná. Moderní.Vylepšete svůj způsob práce s přenosným nebo stolním počítačem touto sadou bezdrátové klávesnice a myši, která nabízí hojnost praktických funkcí a moderní design. Měkká opěrka zápěstí a tiché klávesy propůjčují klávesnici elegantně profesionální vzhled a pohodlné použití, které vás nikdy neomrzí. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu Bezpečné psaníTato klávesnice rovněž nabízí technologii šifrování Advanced Encryption Standard (AES*),... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021) - popis

Set klávesnice a myši česká a slovenská klávesnice, bezdrátová, Radiofrekvenční (s USB přijímačem) konektor, nízkoprofilové klávesy Moderní klávesnice s praktickými funkcemi a bezpečným šifrováním AES. Měkká opěrka zápěstí a tiché klávesy propůjčují klávesnici elegantně profesionální vzhled. Kompaktní. Bezpečná. Moderní.Vylepšete svůj způsob práce s přenosným nebo stolním počítačem touto sadou bezdrátové klávesnice a myši, která nabízí hojnost praktických funkcí a moderní design. Měkká opěrka zápěstí a tiché klávesy propůjčují klávesnici elegantně profesionální vzhled a pohodlné použití, které vás nikdy neomrzí. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu Bezpečné psaníTato klávesnice rovněž nabízí technologii šifrování Advanced Encryption Standard (AES*),...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.

Nejlevnější Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021) akční ceny - Levné Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021) stojí 1 449 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

Microsoft Wireless Desktop 3050 CZ/SK (PP3-00021) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz