Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Razer DEATHSTALKER ULTIMATE

Razer DEATHSTALKER ULTIMATE

Cena produktu Razer DEATHSTALKER ULTIMATE není známa.

 

Popis produktu Razer DEATHSTALKER ULTIMATE: Celosvětově známá společnost Razer se zabývá produkcí počítačových periferií herního charakteru. V její nabídce tak naleznete herní myši, stylové podložky pod myš, speciální klávesnice, kvalitní a...  Více informací


Razer DEATHSTALKER ULTIMATE - popis

Celosvětově známá společnost Razer se zabývá produkcí počítačových periferií herního charakteru. V její nabídce tak naleznete herní myši, stylové podložky pod myš, speciální klávesnice, kvalitní audio, gamepady a další herní příslušenství. Firma Razer si pro nás nyní připravila futuristickou klávesnici Razer DeathStalker Ultimate.

Razer DeathStalker Ultimate vyniká luxusním dotykovým panelem, který nahrazuje numerický blok. LCD displej má úhlopříčku 4" a je schopen zobrazit informace ze hry a paralelně zobrazit externí aplikace. Další možností je práce s aplikacemi pomocí vícedotykového ovládání.

Tato superrychlá 1000Hz ultrapolling klávesnice nabízí plně podsvícené klávesy ve třech barevných kombinacích a jedinečnou možnost personalizace pomocí profilů s možností přepínání během hry, programování makro-kombinací (5 makro tlačítek na straně) i multimediální klávesy. Pomocí Gaming Mode lze snadno vypnout Windows klávesu.

Kompatibilita je zajištěna s operačními systémy Windows XP, Vista a Windows 7. Rozhraní pro připojení je USB.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Podsvícené:
Ano

Herní:
Ano

Touchpad:
Ano

Výrobce Razer
Touchpad
Informace o parametru Touchpad
Ano
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Razer DEATHSTALKER ULTIMATE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.