ROCCAT Ryos MK Glow

Cena produktu ROCCAT Ryos MK Glow není známa.

 

Popis produktu ROCCAT Ryos MK Glow: Mechanická herní klávesnice ROCCAT Ryos MK ROCCAT představuje příslušenství špičkové kvality pro každého nadšence počítačových her. Klávesnice ROCCAT přináší hráčům náskok před soupeři. Mechanick...  Více informací


ROCCAT Ryos MK Glow - popis

Mechanická herní klávesnice ROCCAT Ryos MK
ROCCAT představuje příslušenství špičkové kvality pro každého nadšence počítačových her. Klávesnice ROCCAT přináší hráčům náskok před soupeři. Mechanická herní klávesnice ROCCAT Ryos MK Glow umožňuje uložit více než 500 maker v paměti flash a přináší neuvěřitelně výkonný procesor 32-bit ARM Cortex. Je určena uživatelům, kteří ji využijí pro maximální herní využití a pro pokročilou obsluhu. Navíc má jasně podsvícené klávesy.

Vynikající výkon
Prémiový procesor 32-bit ARM Cortex nabízí vynikající výpočetní výkon pro nejnáročnější herní nasazení. V kombinaci s 2 MB paměti získáte velkou výhodu v možnosti nastavení různých maker a profilů.

Programovatelná tlačítka
Klávesnici můžete programovat, uložit více než 500 maker, přepínat N-Key Rollover, využít 5 speciálních makro kláves M1 - M5, tří programovatelných kláves u palce T1 - T3 nebo jiné 94 programovatelné klávesy.

Základní rozložení kláves
Klávesnice je rozdělena do několika bloků a nabídne profilové klávesy pro různé nastavení klávesnice, Cherry MX klávesy, N-key rollover, pět makro kláves a tři programovatelný klávesy pod palcem.

Klíčové vlastnosti
ROCCAT Ryos MK je špičková herní mechanická klávesnice s odolnými klávesami Cherry MX a jasným LED podsvícením kláves. Ergonomicky tvarovaná opěrka pak zajistí dokonalý herní komfort při dlouhých hodinách hraní. Je vybavena procesorem 32-bit ARM Cortex a 2 MB paměti. Klávesnice podporuje N-Key Rollover, ukládání maker a odezva USB rozhraní je 1000 Hz. K využití nabízí také celkem 8 speciálních makro kláves a 94 jiných programovatelných kláves. Rozměry klávesnice se k počítači připojuje pomocí 1,8m dlouhého kabelu zakončeného USB portem.

Technické parametry

Obecné informace

Rozhraní:
USB

Klávesnice

Layout:
CZ

Podsvícené:
Ano

Herní:
Ano

Výrobce Roccat
Herní Ano
Připojení Drátové
Podsvícené Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ROCCAT Ryos MK Glow užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.