Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

Tesoro Durandal G1NL eSport Edition Backlit Mechanical Gaming TS-G1NL eSport

Tesoro Durandal G1NL eSport Edition Backlit Mechanical Gaming TS-G1NL eSport

Cena produktu Tesoro Durandal G1NL eSport Edition Backlit Me... není známa.

 

Popis produktu Tesoro Durandal G1NL eSport Edition Backlit Mechanical Gaming TS-G1NL eSport: Obecné informace Rozhraní: USB Určeno pro: Osobní počítače Klávesnice Layout: CZ Podsvícené: Ano Herní: Ano ...  Více informací


Tesoro Durandal G1NL eSport Edition Backlit Mechanical Gaming TS-G1NL eSport - popis

Obecné informace
Rozhraní: USB

Určeno pro: Osobní počítače

Klávesnice
Layout: CZ

Podsvícené: Ano

Herní: Ano

Herní klávesnice TESORO COLADA SAINT
Špičkovou herní klávesnici TESORO COLADA SAINT s profesionálním designem
představila společnost TESORO. Je určena uživatelům, kteří ji využijí pro maximální využití počítače a pro obsluhu multimediálních funkcí. Tato verze nabízí čtyři nastavitelné intenzity
červeno-bílého podsvícení kláves, audio hub a vestavěnou paměť pro ukládání vlastních maker.
Společnost Tesoro Technology USA Inc.
Tesoro je představitelem mezinárodních herních nadšenců, kteří navrhují unikátní produkty pro hráče. Posláním firmy je vytvářet produkty s fantastickým designem pro hraní her na PC, které budou mít perfektní výkon a velmi vysokou kvalitu.
Výhody
Klávesnice je ideální pro hráče počítačových her, kterým
přinese pozlacený USB konektor, pogumované protiskluzové nožičky, uživatelsky
přívětivý layout a
především odolný a atraktivní design. Nabízí výdrž až 50 milionů stisků jednoho tlačítka, díky vysoce kvalitním switchům Cherry MX. Vestavěná paměť má kapacitu 128 kB, kam lze nahrát až 5 profilů a 50 maker. K dispozici jsou také dva USB 2.0 porty.
Rozložení kláves
Hlavní blok je pokryt písmeny v klasickém rozložení a slouží k základnímu psaní textů. Vedlejší numerický blok je určen pro snadné psaní číslic. Pro další ovládání slouží navigační klávesy. Klávesnice dále nabízí sadu multimediálních tlačítek určených pro snadnou obsluhu multimédií. Dále se ve spodní části klávesnice nachází tři makro tlačítka.
Klíčové vlastnosti
K počítači se klávesnice připojuje pomocí USB 2.0 rozhraní. Kvalitní Cerry MX switch pro až 50 milionů stisků jednoho tlačítka. Funkce Full N-key rollover umožňuje zmačknutí všech kláves současně. Pogumované protiskluzové nožičky pro snadné hraní. Rozměry klávesnice činí 45,9 x 16,0 x 4,2 mm při hmotnosti 1200 gramů.

Výrobce Tesoro
Herní Ano
Podsvícené Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tesoro Durandal G1NL eSport Edition Backlit Mechanical Gaming TS-G1NL eSport užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Redukce, přepínače klávesnice, Numerické klávesnice.