Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Klávesnice >

YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego,

YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego,

Cena:

318 Kč

Koupit za 318 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego,: Klávesnice odolná proti polití Přesná myš s rozlišením 1000 dpi Určeno pro použití v domácnosti anebo kanceláři Set klávesnice a myši EGO do každé kanceláře i domácnosti Práce mi není cizí Set domů i do kanceláře Jsem dokonalou sadou odolné klávesnice a výkonné myši, která je připravena k použití doma i v kancelářském prostředí. Díky mému elegantnímu a zároveň minimalistickému stylu se hodím kamkoliv. V černém kabátku nebudu nijak narušovat design tvé pracovní desky a vydržíš se díky mně trvale soustředit na práci." Zrozen ke splnění všech úkolů Vzhledem k tomu, že mám zásadní vliv na tvou produktivitu, tak se moji tvůrci zamysleli nad tím, abych byla jednoduchá, funkční a odolná. Nepotřebuji žádné baterie. Jednoduše mě zapojíš přes konektor USB a funguji, dokud se tvé prsty neunaví. " Ergonomie až na prvním místě Dej sbohem nepohodlí a užij si moji přesnost, a to navíc s optickým senzorem s rozlišením 1000 DPI. Jsem symetrická myš, která lze držet v pravé i levé ruce. Pokud kl... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego, - popis

Klávesnice odolná proti polití Přesná myš s rozlišením 1000 dpi Určeno pro použití v domácnosti anebo kanceláři Set klávesnice a myši EGO do každé kanceláře i domácnosti Práce mi není cizí Set domů i do kanceláře Jsem dokonalou sadou odolné klávesnice a výkonné myši, která je připravena k použití doma i v kancelářském prostředí. Díky mému elegantnímu a zároveň minimalistickému stylu se hodím kamkoliv. V černém kabátku nebudu nijak narušovat design tvé pracovní desky a vydržíš se díky mně trvale soustředit na práci." Zrozen ke splnění všech úkolů Vzhledem k tomu, že mám zásadní vliv na tvou produktivitu, tak se moji tvůrci zamysleli nad tím, abych byla jednoduchá, funkční a odolná. Nepotřebuji žádné baterie. Jednoduše mě zapojíš přes konektor USB a funguji, dokud se tvé prsty neunaví. " Ergonomie až na prvním místě Dej sbohem nepohodlí a užij si moji přesnost, a to navíc s optickým senzorem s rozlišením 1000 DPI. Jsem symetrická myš, která lze držet v pravé i levé ruce. Pokud kladeš důraz na funkčnost a jednoduchý design, budu pro tebe tím pravým ořechovým." Tekutiny mi nevadí Rozlití pití do klávesnice. Více než častá nehoda, která provází snad všechny kanceláře. Se mnou se však strachovat nemusíš. V mém těle je drenážní systém, který odvede přebytečnou tekutinu ven z klávesnice. Nestane se tak, že by došlo k jakémukoliv poškození plošných spojů nebo jiných kritických částí." Zjednoduš si život V mém rozložení kláves nenajdeš žádné složitosti. Plná velikost, klávesy s příjemně velkým stiskem a naprosté pohodlí při psaní. Přesnost už je samozřejmostí. Rychlost úhozů ti bude závidět každý spisovatel." Drátový set klávesnice a myší je nejlepší řešení pro každodenní použití doma nebo v kanceláři. Kabelová USB sada je idealní volbou, pokud se nechcete starat o výměnu baterií a chcete mít trvanlivé a spolehlivé periferie pro práci s počítačem nebo notebookem. Ergonomická myš je vhodná pro použití pravou nebo levou rukou. Optický senzor s rozlišením 1000 dpi poskytuje přesnou a okamžitou odezvu kurzoru. Klávesnice je odolná proti rozlití a její drenážní systém může rozptýlit určitý objem rozlité kapaliny, aby nedošlo k poškození desky plošných spojů nebo jiných kritických částí. Klávesnice nabízí rozložení v plné velikosti s příjemným a přesným stiskem kláves. Specifikace: Provozní napětí myši: 5 V DC (≤ 100 mA) Provozní napětí klávesnice: 5 V DC (≤ 100 mA) Typ rozhraní: USB Zdvih kláves klávesnice: 3,5 ± 0,3 mm Spínač myši: Životnost 3 miliony klepnutí Rozměry klávesnice: 435 x 157 x 30 mm Rozměry myši: 108 x 61 x 37 mm Délka kabelu: 150 cm (pro myš a klávesnici)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego, užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Myši nebo Podložky pod myš, Přelepky na klávesnici, Redukce, přepínače klávesnice.

Nejlevnější YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego, akční ceny - Levné YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego,

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego, stojí 318 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego, najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Klávesnice.

YENKEE YKM 1006CS Combo drátová sada Ego, najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz